Eldorado - zespół muzyczny z charakterem.

Piotr Założyciel i menager zespołu. Doskonały wodzirej i świetny perkusista, wraz z bratem Pawłem główny wokalista. Dla niego prowadzenie wesela oraz bawienie gości to nie praca, to czysta pasja.

Paweł Świetny klawiszowiec oraz wokalista. Z klawiszami jest związany od najmłodszych lat. Dla niego ten instrument nie ma żadnych tajemnic. Wraz z bratem Piotrkiem świetnie uzupełniają się wokalnie.

Tadeusz Pasjonat gitary. Jego aranżacje oraz gitarowe improwizacje doskonale uzupełniają muzykę zespołu Eldorado. Dla nas jest wspaniałym muzykiem oraz świetnym kompanem.

Krystian Bardzo dobry saksofonista, jego charakterystyczne - lekkie i melodyjne wstawki wywołują dreszcze u niejednego. Długoletni puzonista orkiestry dętej.

Robert Z muzyką związany od najmłodszych lat. Z uwagi na potężne rozmiary w zespole nazywany "Chudym". Nie przeszkadza mu to w graniu czystego i głebokiego basu.

Zespół muzyczny ELDORADO z Zubrzycy Górnej oferuje swoje usługi w zakresie oprawy muzycznej imprez okolicznościowych, przede wszystkim wesel, studniówek. Jesteśmy razem już prawie 15 lat, dlatego możemy zagwarantować Państwu wspaniałą zabawę do białego rana.

Oferujemy Państwu zawodowe prowadzenie wesela począwszy od ogrywek przy domu Pana młodego oraz Pani młodej, Błogosławieństwa, powitania gości na sali weselnej, podziękowania dla rodziców, oczepiny.

Zespół prowadzi również wiele zabaw weselnych - które na długo Państwu pozostaną w pamięci. Dla naszych najmłodszych w swojej ofercie mamy coś czego inne zespoły Państwu nie zapewnią. Podczas zabawy w "kaczuszki" na Sali w pojawia się dwu-metrowy smok, który zawsze jest hitem na każdym weselu. Dla dzieci zawsze przynosi słodkie prezenty.

Na życzenie pary młodej organizujemy ciekawe show, jakim jest kapela podwórkowa. Dodatkowo prowadzimy wiele innych tradycyjnych zabaw, dzięki którym każde wesele pozostanie na długo w pamięci każdego z gości.

Jeżeli szukacie Państwo zespołu, który stworzy niezapomnianą atmosferę weselną, rozbawi gości do łez i sprawi, że nogi aż same będą do tańca się rwały - zespół Eldorado jest idealnym wyborem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.